מכונות אריזה

מאמרים

כל הדרכים לארוז כלי זכוכית

כל הדרכים לארוז כלי זכוכית

בתי עסק רבים משקיעים משאבים נרחבים בפיתוח המוצרים ובהתאמתם לצורכי הלקוחות. סקרי שוק, בחירה בין מפרטים שונים ואפילו מיתוג מחדש – כל אלו הם אמצעים שמטרתם למשוך את הלקוחות ולעודד אותם לרכוש את המוצר של החברה. גם בשיווק המוצר או השירות מושקעת אנרגיה רבה, ונעשה מאמץ רב לבצע פילוח נכון של קהל היעד ולבחור במדויק באנשי השיווק הנכונים. אך כל הטרחה הזאת תרד לטמיון אם הלקוח יקבל לידיו מוצר פגום. על כן, כחלק מהשירות שניתן ללקוח חשוב להקדיש גם תשומת לב לאופן אריזת של המוצרים. אריזה איכותית תאפשר למסור ללקוח מוצר שלם ותבטיח את שביעות רצונו. אך לעיתים אתגר האריזה אינו פשוט כלל, במיוחד כאשר מדובר במוצרים שבירים. על כן, המאמר הבא ישפוך מעט אור על אריזות של מוצרי זכוכית.

קרא עוד

אריזת מוצרי חקלאות- כך זה מתבצע

אריזת מוצרי חקלאות- כך זה מתבצע

כאשר לקוח קונה ירקות או פירות ארוזים בחנות שליד ביתו, הציפייה שלו היא לקבל מוצר טרי וטעים. ואכן, מטרתה של אריזת מוצרי חקלאות היא לשמור על איכותו של המוצר ועל טיבו. מוצר שנארז היטב יישמר בדרך כלל יותר טוב, והלקוח שיקבל אותו ישמח לרכוש אותו שוב. אך מאחר שמדובר במוצרי מזון רגישים, האריזה שלהם מאתגרת הרבה יותר מאריזה של מוצרים אחרים, והיא מחייבת התייחסות לפרמטרים שונים ומגוונים. על אריזה של מוצרי חקלאות – במאמר הבא.

קרא עוד

סביבת עבודה נעימה במפעל

סביבת עבודה נעימה במפעל

את רוב שעות היום אנו נבלה במשרד שלנו, כשסביבת העבודה יכולה להשפיע ישירות על האווירה הכללית ואף על טיב התפוקה ויעילות העובדים. מפעל מכיל בתוכו מגוון של מוצרי לוגיסטיקה, מכונות, ארגזים ומן הסתם קיימת פחות חשיבות על עיצוב המקום, יחד עם זאת, נוכל ליצור אווירה נעימה שתשפיע לטובה על כל סביבת העבודה במפעל.

 

קרא עוד

אריזת מוצרי מזון ובשר

אריזת מוצרי מזון ובשר

כשמדובר בתחום המסחר והשיווק של מוצרי צריכה שונים, אחד הדברים הקריטיים היא השמירה על איכות המוצר. מוצר שמגיע ליעדו כשהוא פגום פוגע במוניטין של החברה ובכוחה. על כן, אריזה ראויה של מוצרים היא עניין עקרוני וחשוב מאוד, במיוחד בתחום המסחר האלקטרוני וכאשר מבוצע שילוח של מוצרים ליעדים רחוקים. אך נושא האריזה זוכה לחשיבות רבה עוד יותר כאשר מדובר באריזה של מוצרי מזון ובשר. על כך – במאמר הבא.

קרא עוד

אריזת מוצרי פארמה

אריזת מוצרי פארמה

שמירה על איכותם של מוצרים שונים מחייבת בחירה באריזה הנכונה. אריזת המוצר היא המאפשרת לשמור על הטריות שלו, להגן עליו ולמנוע פגיעה במוצר בעת השינוע. ללא אריזה ראויה, הלקוח יקבל לידיו מוצר פגום, ומכאן קצרה הדרך לפגיעה במוניטין של בית העסק. אריזה מתאימה נדרשת עבור כל מוצר, אך כאשר מדובר במוצרי פארמה, עולה חשיבותה של האריזה עוד יותר. במרבית המקרים מדובר במוצרים המיועדים לשימוש אישי או רפואי, ועל כן תהליך האריזה צריך להתבצע תוך הקפדה על כל פרט ופרט. על כך – במאמר הבא.

קרא עוד

אריזה אורגנית - קיים דבר כזה

אריזה אורגנית - קיים דבר כזה

אחד הטרנדים המובילים ביותר היום הוא הטרנד האורגני. המזון האורגני מיוצר על פי תקנים מחמירים, מתוך מטרה לספק לצרכנים חומרי גלם הנקיים מחומרי הדברה, מחומרי חיטוי ומחומרי דשן. מזון אורגני כולל גם הימנעות מכוונת מהנדסה גנטית, בהתבסס על ההנחה כי מזון המגודל באופן טבעי ובתנאים מיטביים, יהיה בריא הרבה יותר. רבים מתייחסים לכך כאל אופנה חולפת, אך כיום אין מדובר בטרנד בלבד, אלא בדרך חיים. על כן, הטיפול באריזה של חומרים אורגניים צריך להיות מדויק ומותאם לראיית העולם הכוללת שהיא חלק מהמוצר.

קרא עוד

מה זה אריזת פלופאק?

מה זה אריזת פלופאק?

בתחום האריזות, ישנו כלל אחד וברור – את האריזה יש להתאים במדויק למוצר. כלל זה תקף כמובן למוצרים רגישים ושבירים, אך הוא נכון במיוחד גם כאשר מדובר במוצרי מזון. אריזה מותאמת למוצר מאפשרת לוודא כי הלקוח יקבל לידיו מוצר במצב טוב, וכך יהיה ניתן לעודד אותו לרכוש מוצרים דומים גם בעתיד. אחד האמצעים המסייעים בהשגתה של מטרה זו, הן מכונות אריזה, ובפרט מכונת פלופאק. על טכנולוגיה זו, על יתרונותיה ועל אופן השימוש בה – במאמר הבא.


קרא עוד

אריזת מוצרי אלקטרוניקה

אריזת מוצרי אלקטרוניקה

אריזה איכותית המתאימה למוצר היא אחת הדרישות הבסיסיות מכל ספק המוכר מוצרים בחנות פיזית או בחנות וירטואלית. הדבר נכון במיוחד עבור מוצרי אלקטרוניקה שעלותם עשויה להיות גבוהה מאוד. ללא אריזה ראויה, הלקוח עלול לקבל לידיו מוצר שנפגם בתהליך השינוע, וכך תיפגע חוויית הרכישה שלו, כמו גם הנכונות שלו לחזור ולרכוש מוצרים נוספים מאותו הספק. אך כיום, תהליך האריזה הופך לפשוט ולבטוח הרבה יותר בזכות מכונות המאפשרות להרכיב את האריזה המושלמת עבור כל מוצר.


קרא עוד

מכונות מתקדמות דורשות אספקה של מארזים מותאמים אישית

מכונות מתקדמות דורשות אספקה של מארזים מותאמים אישית

מדי כמה זמן מתפרסמים נתוני מסחר ורכישה הנוגעים להרגלי הקנייה המשתנים. כל אלו מצביעים על מגמה ברורה לפיה חלק הולך וגדל מהרכישות מבוצעות באמצעות רשת האינטרנט. אך על מנת לוודא כי המוצרים שנקנו מגיעים לידי הלקוחות בשלום, יש צורך גם במכונות אריזה ראויות, ובמארזים המותאימים להן אישית. על כך במאמר הבא.

קרא עוד

לקחת שליטה על שרשרת האספקה

לקחת שליטה על שרשרת האספקה

כולנו רוצים להיות מסוגלים לחזות באופן המקסימלי את כל התקלות שעשויות לקרות בשרשרת האספקה. כולנו היינו רוצים לקבל כוחות על שיאפשרו לנו לחזות שינוי בביקוש, משלוחים שמתאחרים, סוגיות שונות הנוגעות לאיכות, את דפוסי מזג האוויר ואפילו את לוח הזמנים המפורט העתידי – את הדברים הללו אנחנו רוצים להיות מסוגלים לחזות, ולו כדי שנוכל לקבל החלטות טובות יותר ומודעות יותר כמנהלי מערך האספקה בחברה.

קרא עוד

אוטומציה - איך זה משפיע על תהליכי העבודה באריזה

אוטומציה - איך זה משפיע על תהליכי העבודה באריזה

תהליך השילוח והשינוע של מוצרים שונים הוא אחד התהליכים החשובים ביותר בעולם המסחר של ימינו. חלק גדול מן הרכישות מתבצע ברשת האינטרנט, ועל כן מלבד איכותו של המוצר חשובה גם שיטת האריזה שלו. אך אריזה איכותית אין משמעותה אריזה ידנית, וכיום תהליך האוטומציה עשוי לסייע בייעול קו האריזה והשילוח ולתרום לשביעות רצון הלקוחות.

 

קרא עוד

מכונות אריזה

מכונות אריזה

אחד הדברים החשובים בכל עסק, בין אם זה עסק גדול ובין אם זה עסק קטן, זה תהליך האריזה של המוצר. אין זה משנה אם מדובר במוצר אשר האריזה שלו היא מפלסטיק, קרטון, קופסת שימורים או כל חומר אחר. הרי ברור מאליו, שאם צרכן רוכש מוצר מסוים, הוא צריך לדעת שהוא מקבל מוצר אשר סגור היטב באופן הרמטי, נעול בצורה טובה ומדויקת.

קרא עוד

שלוש מגמות בתעשיית האריזות

שלוש מגמות בתעשיית האריזות

בשנים האחרונות עבר עולם המסחר שינוי נרחב, כשחלק גדול מהרכישות מבוצע באמצעות רשת האינטרנט. מכאן התחזקה חשיבותה של תעשיית האריזות, וכיום ניתן להצביע על שלוש מגמות עיקריות בתחום זה.

קרא עוד

קרטונר חצי אוטומטי

קרטונר חצי אוטומטי

תהליך אריזה נכון הוא כזה המבוצע במהירות וביעילות מבלי להתפשר על איכות האריזה ועל יכולתה להבטיח את שלמות המוצר. בעבר, עמדו לרשות בית העסק אפשרויות אריזה מוגבלות, אך כעת קיימות טכנלוגיות שונות וחדישות שיסייעו בשינוע מיטבי לשביעות רצונו של הלקוח.

קרא עוד

עוברים משרד איך לארוז?

עוברים משרד איך לארוז?

מעבר למשרד חדש הוא הכרח שמנהלים רבים אינם בטוחים כיצד להתמודד עמו. יחד עם זאת, כאשר התהליך מבוצע באופן מסודר ומבוקר תוך שימוש במכונות אריזה מתאימות, אין ממה לחשוש. להלן מדריך קצר.

 

קרא עוד

האם העסק שלך מייצר הרבה פסולות של אריזות

האם העסק שלך מייצר הרבה פסולות של אריזות


פסולת אריזות היא חלק טבעי מכל בית עסק, במיוחד כזה הכולל ייצור של מוצרים ושליחתם ללקוחות. אלא שבמצבים שבהם מוצא את עצמו בית העסק מוצף בפסולת של האריזות, מומלץ שיבחן היטב את הסיבות לכך, ויחפש אחר דרכים שיסייעו לו להקטין את היקפה של הפסולת. היווצרות פסולת אריזה בבית העסק

קרא עוד

איך אורזים קרח?

איך אורזים קרח?

מכונות אריזה לקרח

במדינה חמה כשלנו, אריזה יעילה של קרח עשויה להיות משימה לא פשוטה כלל. מדובר במוצר רגיש מאוד שיש לדאוג גם לשינוע מתאים שלו על מנת לוודא שהוא מגיע בשלמותו אל היעד. כאשר אריזה של קרח נעשית באופן ידני, תהליך העבודה עלול להיפגע באופן משמעותי. הקרח הוא אינו חומר פשוט לעבודה, והוא מצריך מיומנות רבה ויכולת תמרון. אלא שמכונות אריזה לקרח מקלות את תהליך האריזה באופן ניכר. כיום ניתן למצוא מכונות אריזה חצי אוטומטיות ומכונות אריזה אוטומטיות המתאימות לכל סוגי קוביות הקרח המבוקשות בשוק. בעזרת מכונות האריזה האוטומטיות ניתן לבצע את האריזה ביעילות ובמהירות וכך למנוע את המסת הקרח. מעבר לזה, שימוש במכונת אריזה אוטומטית יכול להביא לחיסכון בכוח אדם כמו גם לחיסכון בכסף.

קרא עוד

פרודוקטיביות הרובוטים - מגדילה ב-300% את יעילות האריזה

פרודוקטיביות הרובוטים - מגדילה ב-300% את יעילות האריזה

המוצר שמייצרת החברה זוכה בצדק לעיקר תשומת הלב שלה. אלא שעל מנת להבטיח את שביעות הרצון של הלקוח, חשוב לוודא כי המוצר יגיע אליו בשלום. ניתן כמובן לארוז כל מוצר בנפרד ולוודא את איכות האריזה באופן זה. שיטה זו יכולה להיות מצוינת עבור עסקים קטנים, אלא שכאשר מדובר בעסק גדול יותר, אריזה ידנית הופכת להיות נטל כלכלי. כאשר בית העסק נדרש להציב עובד שידאג לאריזה הקפדנית, הוא למעשה מונע מאותו העובד לבצע מטלות דחופות וחשובות אחרות. על כן, יותר ויותר חברות בוחרות להשתמש במכונות אריזה שייעלו את תהליך השילוח. מכונות אריזה אוטומטיות ומערכות רובוטיות חדישות עשויות לחסוך זמן יקר וכסף רב לבית העסק.

קרא עוד

המדריך למערכות אריזה אוטומטיות

המדריך למערכות אריזה אוטומטיות

בתי עסק שונים נזקקים לפתרונות אריזה שונים התואמים את אופי העבודה שלהם. יש כאלו הבוחרים שלא להיעזר באריזה אוטומטית ומעדיפים אריזה ידנית או אריזה הכוללת שימוש במכונת שרינק. אופן פעולה זה יכול אולי להתאים לעסקים קטנים אך הוא גוזל זמן רב ואינו מתאים במקרים שבהם עומס העבודה גדל. אפשרות אחרת היא בחירה בתהליך אריזה חצי אוטומטי. בתהליך זה ישנו עובד העושה שימוש במכונת עיטוף המאיצה את תהליך האריזה. תהליך זה הוא אפקטיבי יותר מאשר אריזה ידנית, אך גם הוא מצריך כוח אדם קבוע שינהל את התהליך. שיטת האריזה האחרונה היא השיטה האוטומטית המצריכה אמנם מפקח חיצוני, אך היא כוללת מוליכים שונים וכך מאפשרת לייעל את תהליך האריזה. עלות המכונות האוטומטיות היא גבוהה יותר, אך בדרך כלל עלות זו תתקזז אל מול האפקטיביות הרבה של התהליך והחיסכון בזמן האריזה ובכוח האדם.


קרא עוד

שלושה צעדים להאיץ את קו האריזות שלך

שלושה צעדים להאיץ את קו האריזות שלך

שלב אריזת המוצרים במפעל הוא שלב חשוב. על מנת שהמוצר יגיע בשלום לבית הלקוח, מנהלי המפעל צריכים לוודא כי הוא ארוז היטב. אך עניין מרכזי לא פחות הוא ייעול תהליך האריזה עצמו. תהליך אריזה איטי ולא אפקטיבי עלול לפגוע בתפקוד התקין של המפעל ולעכב את המשלוח של ההזמנות. במאמר זה נבחן את הצעדים שיסייעו בהאצת תהליך האריזה ובהפיכתו למהיר וליעיל ככל האפשר.

קרא עוד

ארבעה שלבים לאריזה אפקטיבית

ארבעה שלבים לאריזה אפקטיבית

אריזה איכותית ואפקטיבית של מוצרים תוך שימוש במכונות אריזה מתאימות, היא ענין חשוב שאין לזלזל בו. בעידן הגלובלי של רשת האינטרנט, רכישות רבות מתבצעות און-ליין ועל מנת לוודא כי הלקוח מקבל לידיו מוצר תקין בזמן סביר, חשוב לנהל באופן נכון את תהליך האריזה. על מנת לייעל את תהליך האריזה בבית העסק, ניתן להיעזר בארבעת הקווים המנחים הבאים.

קרא עוד

האם תהליך האריזה פוגע בלוח הזמנים שלך?

האם תהליך האריזה פוגע בלוח הזמנים שלך?

אמנם לעיקר תשומת הלב זוכה המוצר עצמו, אך לתהליך האריזה נודעת חשיבות לא מועטה. על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוח, המוצר צריך להגיע אליו כשהוא ארוז היטב ובמסגרת זמן סבירה. היום קיימים בשוק פתרונות אריזה רבים, אך לא כולם בעלי איכות גבוהה, ולעתים שימוש במכונות אריזה לא מתאימות או בכוח אדם שאינו מקצועי פוגע בלוח הזמנים והספקת המוצר ללקוח. במאמר זה נסקור את תהליך האריזה.

קרא עוד

אריזות כלי זכוכית ודברים שבירים

אריזות כלי זכוכית ודברים שבירים

בתי עסק המייצרים ומוכרים כלי זכוכית נדרשים לזהירות רבה. מלבד תהליך הייצור המורכב עצמו, חשוב לארוז את המוצר היטב ובתשומת לב על מנת לוודא שהוא מגיע ללקוח שלם. לקוח ששילם ממיטב כספו וקיבל לידיו מוצר פגום, סביר להניח שלא ירכוש מוצרים נוספים בעתיד מאותה החנות. על כן, על מנת לבסס קהל לקוחות מרוצה ונאמן חשוב להשקיע במכונות אריזה איכותיות שיאפשרו אריזה בטוחה השומרת על המוצר.

קרא עוד

מכונות אריזה יד שנייה – משתלם?

מכונות אריזה יד שנייה – משתלם?

עולם התעשייה משתנה סביבנו כל הזמן, ולעתים קרובות מכונות אשר שירתו אותנו נאמנה בעבר, כבר אינן נדרשות היום. במצבים אלו נאלץ המפעל לרכוש מכונות חדשות בעלות כספית משמעותית. אך לצד רכישת ציוד חדש ישנה אפשרות לרכוש ציוד מיד שנייה. ספקים רבים מציעים מכונות אריזה ומכונות אריזה אוטומטיות שעוברות בדרך כלל בדיקות איכות מקיפות המבטיחות את המשך פעולתן התקינה. כך יכול בית העסק לחסוך באופן משמעותי בעלויות.

קרא עוד

מציג תוצאות 1 - 25 מתוך 85
<< לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא >>

Tivonet