מכונות אריזה

תחזוקת מפעלים

כל מפעל הוא סביבת עבודה שחייבים להקפיד בה על כללי בטיחות וזהירות הן כדי לשמור על שלומם של העובדים והמבקרים והן כדי לשמור על שלמות הציוד, המכונות והאביזרים המקצועיים הנמצאים שם.

 

על פי החוק בכל מפעל חייב להיות תפקיד מאויש של אחראי בטיחות, גהות וביטחון והוא זה שצריך לחבר כללי התנהגות בכל אזור במפעל. בנוסף לכך, באחריותו לוודא שכל העובדים, ללא יוצא מן הכלל מבצעים הדרכות בנוגע לנושאי הבטיחות מדי פעם.

 

חלק מנושא הבטיחות הוא תחזוקה שוטפת ושמירה על סביבת עבודה נטולת סיכונים ככל האפשר. על מנת להשיג זאת יש לשמור על רצפה ואזור עבודה נקי באמצעות מכונות שטיפה בלחץ.

 

שימוש במכונות אלה מבטיח שדרגת הניקיון תהיה גבוהה מאד ולא יישארו שאריות של לכלוך או חומרים מסוכנים באזורים שאליהם מגיעים העובדים. באזורים שבהם ישנן מכונות אריזה יש להקפיד על תחזוקה שוטפת של חומרי האריזה, פס הייצור וכמובן המכונות כדי שהן תעבודנה באופן תקין ללא הפסקה.

 

שמירה אדוקה על מכונות אריזה

 

מכונות האריזה כיום מתוכננות בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד והם משמשות במגוון שימושים תעשייתיים במפעלים רבים. ישנה חשיבות גבוהה לשמירה על אריזה תקינה עבור מגוון שירותים או מוצרים שאמורים להגיע עטופים ושמורים אל הלקוח הסופי. בסופו של דבר המוצר צריך להגיע ארוז ואטום אל הלקוח.

 

על מנת לוודא שהמכונה פועלת כראוי חשוב מאד שהסביבה תהיה נקייה ממפגעים או חפצים העלולים להפריע לתפעול התקין של המכונה, בין אם מדובר במכונה אוטומטית או במכונה שדרוש מפעיל אנושי כדי להפעיל אותה.

 

מכונות שטיפה בלחץ הן מכונות ניקוי מקצועיות המתאימות לסביבה עבודה תעשייתית כפי שקיימת במפעלים שונים. באמצעות הלחץ הגבוה המופק מהמכונות קל לנקות גם בין חלקים מורכבים, היכן שיד אדם לא יכולה להגיע כדי לנקות באופן ידני. מכונות שטיפה בלחץ מציעות פיתרון קל ונוח עבור שטיפה בלחץ גבוה. הלכלוך שהצטבר נעלם מיד באמצעות לחץ מים גבוה שמגיע מן המכונה.

 

פעולות תחזוקה אלה מהותיות וחשובות מאין כמוהן על מנת לשמור על כשירות מכונות אריזה או כל שאר המכונות במפעל ורק כך ניתן להבטיח שהמפעל כולו גם יעמוד בבדיקות הקשורות בבטיחות, גהות ותקנים גבוהים שהוא מחויב לעמוד בהם לאורך כל השנה כולה.

תחזוקת מפעלים

Tivonet