מכונות אריזה

מכונות אריזה אוטומטיות - חסכון מושלם

ספרי מדע בדיוני רבים שהתפרסמו במילניום הקודם, שרטטו עולם ובו רובוטים מבצעים את הפעולות שאנחנו מכירים ומבצעים כיום. התמונה שהצטיירה מספרים אלה, לרוב, הייתה תמונה קודרת ושחורה, בה בני האנוש אינם נחוצים ונדחקים אט אט, למצב שבו אין בהם כל צורך. התמונה המבהילה גרמה, בין השאר, למאבקם של הומניסטים מתנגדי טכנולוגיות, בטענה כי כל מכונה אוטומטית מייתרת את העובדים שהיא מחליפה ומותירה אותם ללא פרנסה. מה שלא לקחו אותם מתנגדים בחשבון, הוא כי האוטומציה מאפשרת לעסקים להגדיל את התפוקה שלהם עם מספר העובדים הקיים. ניתן לעשות זאת על ידי העברת המשימות המשעממות והפשוטות לאוטומטים וניתוב העובדים למשימות מעניינות ואחראיות, הדורשות יכולות אנושיות (למשל, תכנות ובקרת הפעולה של המכונות האוטומטיות).

תחום פתרונות האריזה הוא דוגמה מובהקת לתחום בו מפעלים ובתי אריזה המטמיעים מכונות אריזה אוטומטיות יכולים ליהנות מהטוב שבשני העולמות, האנושי והאוטומטי כאחד:

מגבלות אנושיות אינן חלות על מכונות -תופעות כשכחה, מתח, פיזור נפש או רצון לנקום על עוול כלשהו, יכולות לגרום לנזקים מכוונים ונזקים שהינם תוצאה של טעות אנוש. תופעות אלו מצטמצמות למינימום כאשר מדובר במכונות אוטומטיות.

מכונות אריזה אוטומטיות נותנות תפוקה קבועה לאורך כל זמן עבודתן - הגוף האנושי זקוק למנוחה. קצב העבודה של רובנו משתנה במהלך יום עבודה: אנחנו מתחילים אותו במרץ (זאת, כמובן, במידה וישנו שינה טובה בלילה) ולאורך כל היום, העייפות הפיזית שלנו מאיטה את הקצב והתפוקה, מורידה את רמת הריכוז ומצמצמת את המוטיבציה. ניתן לראות כי גם לאורך תקופת זמן מסוימת, המוטיבציה והתפוקה שלנו משתנות, ובשנת העבודה העשירית, למשל, לא נגיע לעבודה באותה רמת מוטיבציה כמו זו של השנה הראשונה.

תפוקה קבועה מספקת בסיס לתכנון העבודה לאורך זמן, ללא בלת"מים - אותה תפוקה קבועה שנותנות המכונות האוטומטיות יכולות לשמש אתכם לצרכים רבים: כבסיס לתכנון האסטרטגיה העסקית שלכם, לצורך התחייבויות חוזיות הכוללות עמידה בתאריכי יעד לאספקה וכד'. מכונות אינן פגיעות למגפות שפעת בחורף ולווירוסים שונים בקיבה בקיץ.

למכונות אריזה אוטומטיות אין "זכויות" - זכויות סוציאליות, ביטוח מנהלים, ביטוח תאונות ותנאים סוציאליים נוספים, אשר מעסיקים מחויבים לתת לעובדיהם, אינם חלים על מכונות. לכן, שימוש בהן יכול לצמצם את העלויות הללו.

אוטומציה כדרך לצמצום תאונות עבודה -סטטיסטית, מספר תאונות העבודה עולה ביחס ישר ככל שעולה מספר האנשים הנמצאים באזור עבודה תעשייתי מסוים. ריקון שטח האריזה מעובדים, פרט לאלה ההכרחיים לצורך תפעול המכונות האוטומטיות (כאנשי תכנות או בקרה, במידת הצורך) יקטין את הסיכונים.

מכונות אוטומטיות משחררות לכם כוח אדם קיים ומוכשר - לעיתים, אתם מעסיקים עובדים שהם במובהק אובר-קווליפייד. ידעתם שהם כאלה כאשר התקבלו לעבודה, אבל בכל זאת קיבלתם אותם, כי הם נזקקו למשרה וראיתם בהם פוטנציאל. במידה וימשיכו לעבוד, יש סיכוי גדול שבהמשך הדרך, הם יתחילו לחוש התמרמרות, חוסר סיפוק ושעמום כאשר התפוקה שלהם, באופן טבעי, תרד. במקרה כזה, תוכלו לנתב אותם לתפקידים ומשימות המתאימות להם מעט יותר, ובכך, למנף את העסק שלכם ולמקסם את היכולות שלו להגיע לתחומים ושווקים חדשים.

להפעלת מכונות אריזה אוטומטיות ישנם הרבה יתרונות ברבדים שונים: המכונות מקצצות לכם בעלויות, חוסכות לכם בעיות כוח אדם ועוד. אבל מעל לכל, הן מגדילות את התפוקה בצורה ניכרת ומאפשרות לכם לבנות תוכנית עסקית מהימנה ומבוססת, אשר תצעיד את המפעל שלכם קדימה.

עדיין לא החלטתם איזו סוג מכונת אריזה אוטומטית תשרת את מטרותיכם בצורה הטובה ביותר?

המומחים של אילה-פק עומדים לרשותכם בטלפון 04-6272111.

מכונות אריזה אוטומטיות - חסכון מושלם

Tivonet