מכונות אריזה

אריזות מוצרים באיכות גבוהה

בעידן של ימינו, סחורות מועברות ממדינה למדינה מדי יום ומדי שעה ועל מנת לשמור היטב על תוכנן ישנה חובה לבחור אריזות איכותיות ברמה גבוהה. אריזה איכותית שומרת על תוכנה מפני חום וקור, נזקים מפני מכות, שמירה מפני בעלי חיים, הגנה מפני נזקים שיכולים להתרחש כתוצאה מידי אדם ועוד. האריזה חיונית לשמירה מלאה על התוכן שלה, היא בהחלט יכולה להיות ההבדל בין פגיעה קשה, לעיתים אפילו בלתי הפיכה במוצר לבין שמירה מקסימאלית עד לבית הלקוח או בית החברה שהזמינה את המוצר. כמובן שגם אריזה, אפילו אם הנה האיכותית ביותר כוחה מוגבל אך אריזה איכותית לעומת אריזה פשוטה יחסית זהו הבדל של שמיים וארץ. חשוב להדגיש כי האריזות יעברו ידיים רבות עד ההגעה ליעד וזה כולל העברות באוניות, רכבים או מטוסים, שליחים לא מנוסים שלא ינקטו במלוא הזהירות ולכן אריזה מצוינת יכולה להיות קריטית להצלחת המשימה. מומלץ כמובן לא רק לסמוך על איכות האריזה אלא גם לעטוף אותה כראוי, כלומר לתפעל אותה בצורה הנכונה ביותר כדי למקסם את היעילות שלה. לצורך הדוגמה, אריזה איכותית שעשויה מהחומרים החזקים ביותר שתודבק בצורה לקויה אינה תהיה מושלמת ולכן גם שמדובר באריזה הטובה ביותר עדיין יש לנו את היכולות להפוך אותה לאריזה לא יעילה.

 

 

אריזות מוצרי מזון

 

 

אריזות המיועדות למזון חייבות להיות מושלמות ללא פשרות. אריזות שמכילות מוצרים שבירים שאינן ממלאות את עבודתן יכולות גם הן לגרום לנזקים כבדים אך אריזות שאינן ביכולתן לשמור על טריות או על הקור המתאים ומועברים בהם סוגי מזון שונים יכולות להיות עניין של חיים ומוות. בשר, דגים, מוצרי חלב, פירות, ירקות וכל מזון שחשוף לנזקים בדרך יכול להגיע לצלחת שלנו שהוא פגום אבל אנחנו פשוט לא נדע מזה. שמעבירים את המזון חובה לשמור על הטמפרטורה הנכונה ועל האריזה הנכונה כדי שהאוכל שאנחנו מכניסים לפה יהיה ראוי לאכילה ולא יגרום לנזקים חמורים.

 

 

 

להתאים את האריזות לתוכן

 

 

 

אריזות הן תחום מאוד רחב ועבור כל מוצר יש להתאים אתה אריזה הנכונה. אריזות שמותאמות למוצרי חשמל למשל אינן בהכרח יתאימו למוצרי מזון ואריזות המיועדות למוצרים שבירים אינן יתאימו למוצרים שאינם בסכנה מבחינת שלמותם. האריזה היא המגן של המוצר, היא החוצץ של המזון מפני הנזקים שבדרך והיא השמירה הצמודה של התוכן בתוכה לאורך כל המסע הארוך. אריזות שמכילות מזון, מוצרי קוסמטיקה, בגדים ומוצרים חשמליים מועברים מדי יום למדינות שונות ואפילו ליבשות שונות ועל מנת שהם יוכלו לצלוח בבטחה את המסע ולהגיע בשלום ליעדם יש לבחור את האריזה המתאימה. בחירה באריזה לא נכונה שאינה מותאמת לתוכן שהיא מכילה יכול לגרום לשבר למוצר, לקלקול המזון או לפגיעה עצומה בתוכן שבתוכה, אריזות חייבות להיבחר בקפידה וביסודיות על מנת שלא נגיע למצב הזה.

 

 

המאמר מוגש באדיבות אתר טליס אריזות: http://www.talis.org.il

אריזות מוצרים באיכות גבוהה

Tivonet