מכונות אריזה

קרטונר חצי אוטומטי

תהליך אריזה נכון הוא כזה המבוצע במהירות וביעילות מבלי להתפשר על איכות האריזה ועל יכולתה להבטיח את שלמות המוצר. בעבר, עמדו לרשות בית העסק אפשרויות אריזה מוגבלות, אך כעת קיימות טכנלוגיות שונות וחדישות שיסייעו בשינוע מיטבי לשביעות רצונו של הלקוח.

 


באילו מקרים יש צורך בקרטונר


בתי עסק רבים מתלבטים בשאלות לוגיסטיות רבות וביניהן: מהי הדרך האפקטיבית ביותר לתכנון המחסן, וכיצד לנהל את המלאי הקיים. כשמדובר בבית עסק קטן שבו אין שינוע מתמיד של סחורה, ניתן להסתפק באריזה ידנית או באמצעים בסיסיים יותר. לעומת זאת כאשר כמות ההזמנות מבית העסק גדלה, נוצר מצב מחייב התמודדות עם כמות רבה של מוצרים לשילוח. במקרים אלו יש צורך בתכנון מחדש של תהליך האריזה מתוך מטרה לייעל את התהליך. בבית עסק הנדרש לספק הזמנות באופן תכוף, תהליך אריזה ידני עלול להוביל לאריזה הנעשית באופן מהיר וכלאחר יד. באופן זה, עלולים לקוחות העסק לקבל לידם את המוצרים כשהם ארוזים לא טוב, או במקרה הגרוע – פגומים. לכן, כשהיקף ההזמנות בבית העסק גדל, או במקרים של עסק קטן המתכנן להרחיב את פעילותו, כדאי לשקול רכישה של קרטונר שיסייע בביסוסו של תהליך אריזה אפקטיבי ואיכותי.

 


אריזה מהירה ויעילה

 

מכונת אריזה היא כאמור הכלי האפקטיבי ביותר שבעזרתו ניתן להשלים במהירות את תהליך אריזת המוצר והתחיל בשינועו ללקוח. אריזה מהירה ויעילה תסייע להקדים את מועד המשלוח, וכך הלקוח יקבל את המוצר שהזמין במהירות רבה יותר. התנהלות זו תסייע לבסס את הקשר עם הלקוחות ותעודד אותם לבצע רכישות עתידיות מאותו בית עסק. כיום כל בית עסק יוכל למצוא מכונת אריזה אוטומטית שתתאים לצרכיו, כשביניהן ניתן  למצוא את מכונת הקרטונר. קרטונר מסייע להרכיב במהירות וביעילות את הארגזים הנחוצים לאריזה, וכך לחסוך בזמן עבודה יקר. במקום שיהיה על העובדים לעמול ולהרכיב את הארגזים בעצמם, ניתן לרכוש היום קרטונר המסוגל להשלים את המשימה במהירות וביעילות. השימוש בקרטונר מאפשר גם לשמור על איכות הרכבת הקרטונים; שלא כמו עובד רגיל, המכונה אינה מתעייפת ועל כן איכות ההרכבה של הארגז נשמרת לאורך זמן.

 

כיצד לבחור את הקרטונר הנכון

 

על מנת לוודא כי הקרטונר שנבחר הולם את צרכי בית העסק, לפני הרכישה יש לבצע בדיקה מעמיקה של מצב המלאי בבית העסק. מנהל העסק צריך לבדוק באילו קרטונים הוא עושה שימוש, אילו מוצרים הוא נדרש לארוז והאם קיימות דרישות מיוחדות שיש להקפיד עליהן במהלך האריזה. לאחר שיש בידיו את כל הנתונים האלו, ניתן לבצע סקר שוק, לבחון את המפרטים הטכניים של מכונות הקרטונר השונות, ולבדוק איזה מהן עונות על צרכי העסק. חשוב גם לברר מהי מהירות פעילותה של המכונה, ולוודא שהיא מאפשרת הליך עבודה יעיל ומהיר.  לפני קבלת ההחלטה בדבר המכונה המתאימה, מומלץ מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי שבהתבסס על ניסיונו יסייע לבחור בקרטונר הנכון. לסיום, על מנת לרכוש מכונה יעילה ואיכותית שתשרת את בית העסק במשך שנים ארוכות,  כדאי תמיד לבחור בחברה אמינה בעלת מוניטין.

קרטונר חצי אוטומטי

Tivonet