מכונות אריזה

סביבת עבודה נעימה במפעל


את רוב שעות היום אנו נבלה במשרד שלנו, כשסביבת העבודה יכולה להשפיע ישירות על האווירה הכללית ואף על טיב התפוקה ויעילות העובדים. מפעל מכיל בתוכו מגוון של מוצרי לוגיסטיקה, מכונות, ארגזים ומן הסתם קיימת פחות חשיבות על עיצוב המקום, יחד עם זאת, נוכל ליצור אווירה נעימה שתשפיע לטובה על כל סביבת העבודה במפעל.

 

בעזרת יוזמה, מחשבה ותכנון נוכל לעצב את החוויה של העבודה במפעל לחיובית יותר ולשנות את החללים, כגון, לצבוע את הקירות בצבעים מרגיעים, להחליף את הריהוט הישן לריהוט נעים ומזמין וכו'. במאמר להלן ניתן כמה טיפים שיאפשרו לעשות שינוי גדול במרחב העבודה במפעל, טיפים שירעננו ויעניקו אור וצביון חדש לכל סביבת העבודה שלכם.

 

המטבח הוא חלל חשוב

מטבח במפעל הוא חלל שכל עובד פוקד אותו מדי יום להפסקת אוכל, להכנת שתייה וכו'. לא משנה מה גודל המטבח, חשוב שיהיה מעוצב לפי הגודל שלו ולפי התנאים שהוא מציב. חשוב שיהיה מזמין ויעשה חשק לחמם בו את הארוחה מהבית. כדאי לאבזר אותו בכל מה שהעובדים יכולים רק לחשוב עליו החל מסט חדש וצבעוני של צלחות, מכונת קפה למשרד, סכו"ם וכוסות ועד למפיות, מלחיות ומגש וכלים מעוצבים וחדשים. כמו כן, לדאוג מדי יום שפינת הקפה תהייה מפנקת ומאובזרת דיו ותכיל את כל מה שצריך.

 

מכונת קפה

היום כבר לא מדובר במותרות, מכונת קפה במשרד אפשר אפילו לומר - נחוצה. קפה הוא משקה שאנחנו שותים לפחות 3 פעמים ביום ומה יותר נוח ממכונה שמנגישה לנו אותו בכל רגע נתון - קפה חם ומהביל. העובדים שלכם יוקירו מאוד את העובדה שתפנקו אותם במכונת קפה למשרד שלכם מה שעשוי לשפר כל מצב רוח בקרב העובדים. בקרו כאן כדי ללמוד עוד על מכונות קפה מומלצות למשרד:  https://yazamcodrinks.co.il/

 

ריהוט ואבזור

ריהוט משרדי הוא גורם עיקרי שעשוי להכתיב ולשדרג בכלל את כל צביון סביבת העבודה ואת היעילות שלה. לכן יהיה מומלץ להיפטר מכל הרהיטים הישנים והאפרוריים וכל מה שלא ממש בשימוש, כמו כסאות בלויים ושולחנות ומגרות לא מנוצלים. חשוב להכין תקציב לריהוט החדש שיאפשר שינוי מהותי בחללים במפעל, התקציב יכלול שולחנות לעובדים, מנעד של פתרונות אחסון חדישים ומודרניים, כסאות איכותיים, עמדות עבודה נוחות ועוד.

 

סביבה עבודה מוכרת ורגועה

התחושה שאנו נעים במקום מוכר היא חשובה, חשוב לאמץ את זה גם בסביבה של העבודה ולהרגיש  שאנחנו במקום אליו אנחנו שייכים. לכן ניתן להכניס תמונות על קנבס שמשקפות את ההווי של העובדים והמנהלים. תמונות מימי כיף או משעות עבודה במפעל ולפזרם במפעל ובכל הפרוזדורים וכך לספק את התחושה של בית כשהכנסנו צבע עם פנים מוכרות ומחייכות על הבטון האפרורי שפוקד לרוב את המפעלים.


פינת רוגע לכולם

במקומות רבים גילו את הפינה הרגועה שאליה כולם בורחים בהפסקה או לרגע לשבת עם כוס קפה אחרי פגישה ארוכה או שעות רבות של ריכוז. הפינה הזו מכילה כל מה שרק יכול להרגיע, מכורסאות נוחות, כריות, שטיח, ספרים, מוסיקה, משחקי חשיבה, והכל עשוי מחומרים נעימים וצבעים מרגיעים. עם קצת יצירתיות תוכלו ליצור פינה קסומה במפעל, שהיא תהייה מיועדת לכולם ותאפשר לעובדים שלכם כמה רגעים של מנוחה שיבואו לידי ביטוי בתפוקה ובפרודוקטיביות שלהם.

סביבת עבודה נעימה במפעל

Tivonet