מכונות אריזה

אודות חברת אילה פק העולמית

את אילה פק ישראל כבר מכירים בארץ היטב. כבר יותר מ-30 שנה שאילה פק מספקת פתרונות אריזה מתקדמים לחברות הגדולות ביותר בשוק, גם בתחומים מאתגרים כגון תחום המזון. אך לא כולם יודעים כי חברה זו היא למעשה חברת בת של אילה-פק העולמית. חברת האם ממוקמת בשוויץ ובעלותה מפעלים רבים, כאשר מלבד הסניף הישראלי קיימים עוד 13 סניפים נוספים באירופה ובארצות הברית. כל סניפים אלו פועלים על פי אותם העקרונות – מוצרים איכותיים, שירות מעולה, זמינות מרבית והתאמת הפתרון לצרכיו של הלקוח.


אילה פק העולמית

חברת האם של אילה פק ישראל עונה לשם ILAPAK Switzerland והיא נוסדה בשנות ה-70 של המאה הקודמת על ידי רוג'ר לוי. לוי החל דרכו באנגליה, אך במהרה הוקמו סניפים נוספים גם באיטליה, ואילו הסניף הישראלי הוקם בתל אביב בשנת 1977. שנה אחר כך החברה כבר התבססה בשוויץ ובשנת 1980 אף התרחבה לארצות הברית. בשנים הבאות אילה פק הקימה עוד ועוד סניפים במדינות נוספות באירופה, והמשיכה בפיתוח של פתרונות אריזה ייחודיים. כחלק ממהלכי הפיתוח והקידום של תחום האריזה בכלל, הוקמה בסוף שנות ה-90 של המאה ה-20 גם מחלקה המוקדשת למערך של מכונות אריזה אוטומטיות. בשנת 2010 הקימה אילה פק את אחד המפעלים הגדולים ביותר באירופה. מפעל זה, הממוקם בשוויץ, מתפרש על פני 8000 מטרים רבועים ומטרתו ליצור מכונות אריזה חדשניות ויעילות.

מכונות אריזה לכל מטרה

מכונות האריזה של אילה פק תוכננו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועל כן את תהליך העיצוב שלהן הובילו שני עקרונות מרכזיים: מהירות ואיכות. כדי לאפשר אריזה קלה ומהירה פיתחה אילה פק מכונות אריזה אוטומטיות הניתנות לשימוש במגוון רחב של תעשיות. בין היתר, חברת אילה פק מספקת מכונות פלופאק (Flow pack), מכונות אריזה ורטיקליות וקווי אריזה אוטומטיים לפעולה מהירה. המכונות המתקדמות נשלטות בידי מחשב, וכך בונים תהליך אריזה מבוקר ומדויק המספק פתרון אידיאלי לתעשיות בתחום המזון והתרופות. על מנת להתאים את פתרון האריזה לצרכים של הלקוח, קיימת אפשרות לשנות את זמני ההלחמה של האריזה, לעשות שימוש בחומרי אריזה מגוונים, ואפילו לשלב מאפיינים ייחודים כגון הוספה של חורי תלייה באריזה. באופן זה אילה פק יוצרת מכונות אריזה לכל מטרה, ומקפידה להציע ללקוח מבחר של פתרונות, כולל מכונות אריזה יד שנייה. 

מוצרי משלימים בתחום האריזה

לצד מכונות אריזה מסוגים שונים, חברת אילה פק העולמית מספקת מכונות שמטרתן לאתר מצבים קריטיים בתהליך האריזה. כך למשל, החברה משווקת גלאי מתכות שבעזרתם ניתן לאתר חלקי מתכת קטנים שחדרו למוצר. חלקי מתכת אלו עלולים לפגוע באיכות המוצר ולעיתים אף לסכן את חייו של המשתמש. גלאי המתכות מתריע על מצבים מסוג זה ועל כן הוא מהווה כלי מרכזי בשלב בקרת האיכות של תהליך האריזה. מלבד מכונות אלו, קיימות מכונות נוספות שיש להן שימושים פונקציונליים חשובים לא פחות. בין היתר, מציעה אילה פק גם מכונות שרינק, בודקי משקל ומכונות הדבקת תוויות המקלות את שלב המיתוג של האריזות.

בעזרת אילה פק תוכלו להרכיב פתרון כולל לצורכי האריזה של העסק בהתאם לדרישות שלכם. לא פחות חשוב מכך, לקוחות החברה זוכים למענה מהיר ומקצועי בכל עת, ולרשותם עומד מחסן חלפים לטיפול איכותי ויעיל.

אודות חברת אילה פק העולמית

Tivonet