מכונות אריזה

מאמרים

טיפים להקלה על העובדים מהחום במפעלים

טיפים להקלה על העובדים מהחום במפעלים

אוגוסט כבר כאן והשיא של עונת הקיץ הגיע. בימים אלו נמדדות לעיתים טמפרטורות גבוהות מאוד, וגם אחוזי הלחות הם משמעותיים. במצב זה נוצר עומס חום רב העלול לפגוע בעובדים ולהוביל חלילה לתאונות. לכן, על מנת לשמור על שלמות גופם של העובדים וכדי לאפשר המשך התנהלות תקינה במפעל, חשוב מאוד כי בעל העסק ינקוט אמצעים מתאימים להקלת החום. כיצד עושים זאת? על כך במאמר הבא

קרא עוד

4 שיטות לשיפור תנאי העבודה במפעל

4 שיטות לשיפור תנאי העבודה במפעל

כידוע, שיפור התנאים ואווירה טובה בין כל העובדים תשפיע ישירות על תחושתו האישית של כל עובד ובאופן טבעי תעלה גם את התפוקה והיעילות בעבודה

קרא עוד

אלו מכונות אריזה נדרשות לחקלאים?

אלו מכונות אריזה נדרשות לחקלאים?

כדי שהצרכן ירכוש את המוצר, עליו להיות טרי, נקי ממזיקים ובמצב טוב, ולשם כך נדרשת אריזה מתאימה. במאמר הבא נציג כמה מכונות אריזה שיסייעו לחקלאים להשיג מטרה זו.

קרא עוד

אודות חברת אילה פק העולמית

אודות חברת אילה פק העולמית

את אילה פק ישראל כבר מכירים בארץ היטב. כבר יותר מ-30 שנה שאילה פק מספקת פתרונות אריזה מתקדמים לחברות הגדולות ביותר בשוק, גם בתחומים מאתגרים כגון תחום המזון. אך לא כולם יודעים כי חברה זו היא למעשה חברת בת של אילה-פק העולמית. חברת האם ממוקמת בשוויץ ובעלותה מפעלים רבים

קרא עוד

ההבדל בין אריזות פלסטיק ואריזות זכוכית

ההבדל בין אריזות פלסטיק ואריזות זכוכית

כיום, גם מכלי פלסטיק וגם כלי זכוכית משמשים אותנו לאריזה של מוצרים שונים ובמאמר זה נתמקד בפתרונות האריזה הללו ובמאפיינים שלהם.

קרא עוד

מדוע יש צורך בגלאי מתכות במפעלי אריזה

מדוע יש צורך בגלאי מתכות במפעלי אריזה

כאשר אנחנו שומעים את הצירוף "גלאי מתכות", מתעוררות אצלנו בראש כמה אסוציאציות קבועות. בדרך כלל עולה בראשנו תמונה של אותם אנשים המנסים למצוא אוצרות על שפת הים. במצבים אחרים, הצירוף "גלאי מתכות" יעורר רושם פחות חיובי, של המכשור המשמש לאיתור של כלי נשק. אך בפועל, רבים אולי יופתעו לשמוע כי גלאי מתכות הוא מכשיר בעל תפקיד מרכזי בתחום האריזה. במקרים רבים, אחרי האריזה ולפני שמשחררים את החבילות ללקוחות, מתבצעת סריקה שמטרתה לאתר חלקי מתכת בחבילה. לשם מה יש צורך בהליך זה? על כך במאמר הבא. 

קרא עוד

לכבוד 2019 החידושים האחרונים בתחום האריזה

לכבוד 2019 החידושים האחרונים בתחום האריזה

השנה האזרחית החדשה, בעלי עסק רבים מחפשים אחר דרכים חדשות לייעל את נוהלי העבודה שלהם ולשפר את תהליך העבודה בכללותו. במסגרת זו, נבדקים לא רק המוצרים עצמם, אלא גם דרכי האריזה שלהם. אריזה נכונה, ההולמת את טיבו של המוצר, תסייע לשנע אותו בקלות ובמהירות לבית הלקוח, ותבטיח את שביעות רצונו. המאמר הבא יבחן את עולם האריזה של שנת 2019, ויציע פתרונות חדשים לבעלי עסק.

קרא עוד

איך מצליחים לסמן אריזות בשיטה שתשליט סדר?

איך מצליחים לסמן אריזות בשיטה שתשליט סדר?

 

בתחום המסחר ישנם מספר גורמים המשפיעים על הצלחתו של העסק. ראשית, יש צורך לפתח מוצר העונה על צורך קיים של לקוחות פוטנציאליים, או להציע מוצר חדשני וייחודי היוצר בציבור צורך חדש. אך במקרים רבים, גם כאשר בידי מנהל העסק מוצר מנצח, מתברר כי דווקא המתחרה שלו מצליח יותר. מצב זה יכול לנבוע מסיבות רבות, ולעיתים התשובה היא פשוטה מאוד. לפעמים מתברר כי הצלחתו של העסק תלויה לא רק בתכונות המוצר אלא דווקא בלוגיסטיקה. חבילות שאינן מגיעות ליעדן בשל סימון לקוי, מלאי שאינו מנוהל היטב, קושי באיתור המוצרים הנדרשים במחסן – כל אלו עלולים להקשות את התפקוד התקין של בית העסק ולפגוע בשביעות רצון הלקוחות. המאמר הבא יעסוק בדיוק בנושא זה – כיצד להשלים את תהליך האריזה והסימון ולהקל את הניהול הלוגיסטי של העסק.

קרא עוד

כל הדרכים לארוז כלי זכוכית

כל הדרכים לארוז כלי זכוכית

בתי עסק רבים משקיעים משאבים נרחבים בפיתוח המוצרים ובהתאמתם לצורכי הלקוחות. סקרי שוק, בחירה בין מפרטים שונים ואפילו מיתוג מחדש – כל אלו הם אמצעים שמטרתם למשוך את הלקוחות ולעודד אותם לרכוש את המוצר של החברה. גם בשיווק המוצר או השירות מושקעת אנרגיה רבה, ונעשה מאמץ רב לבצע פילוח נכון של קהל היעד ולבחור במדויק באנשי השיווק הנכונים. אך כל הטרחה הזאת תרד לטמיון אם הלקוח יקבל לידיו מוצר פגום. על כן, כחלק מהשירות שניתן ללקוח חשוב להקדיש גם תשומת לב לאופן אריזת של המוצרים. אריזה איכותית תאפשר למסור ללקוח מוצר שלם ותבטיח את שביעות רצונו. אך לעיתים אתגר האריזה אינו פשוט כלל, במיוחד כאשר מדובר במוצרים שבירים. על כן, המאמר הבא ישפוך מעט אור על אריזות של מוצרי זכוכית.

קרא עוד

אריזת מוצרי חקלאות- כך זה מתבצע

אריזת מוצרי חקלאות- כך זה מתבצע

כאשר לקוח קונה ירקות או פירות ארוזים בחנות שליד ביתו, הציפייה שלו היא לקבל מוצר טרי וטעים. ואכן, מטרתה של אריזת מוצרי חקלאות היא לשמור על איכותו של המוצר ועל טיבו. מוצר שנארז היטב יישמר בדרך כלל יותר טוב, והלקוח שיקבל אותו ישמח לרכוש אותו שוב. אך מאחר שמדובר במוצרי מזון רגישים, האריזה שלהם מאתגרת הרבה יותר מאריזה של מוצרים אחרים, והיא מחייבת התייחסות לפרמטרים שונים ומגוונים. על אריזה של מוצרי חקלאות – במאמר הבא.

קרא עוד

סביבת עבודה נעימה במפעל

סביבת עבודה נעימה במפעל

את רוב שעות היום אנו נבלה במשרד שלנו, כשסביבת העבודה יכולה להשפיע ישירות על האווירה הכללית ואף על טיב התפוקה ויעילות העובדים. מפעל מכיל בתוכו מגוון של מוצרי לוגיסטיקה, מכונות, ארגזים ומן הסתם קיימת פחות חשיבות על עיצוב המקום, יחד עם זאת, נוכל ליצור אווירה נעימה שתשפיע לטובה על כל סביבת העבודה במפעל.

 

קרא עוד

אריזת מוצרי מזון ובשר

אריזת מוצרי מזון ובשר

כשמדובר בתחום המסחר והשיווק של מוצרי צריכה שונים, אחד הדברים הקריטיים היא השמירה על איכות המוצר. מוצר שמגיע ליעדו כשהוא פגום פוגע במוניטין של החברה ובכוחה. על כן, אריזה ראויה של מוצרים היא עניין עקרוני וחשוב מאוד, במיוחד בתחום המסחר האלקטרוני וכאשר מבוצע שילוח של מוצרים ליעדים רחוקים. אך נושא האריזה זוכה לחשיבות רבה עוד יותר כאשר מדובר באריזה של מוצרי מזון ובשר. על כך – במאמר הבא.

קרא עוד

אריזת מוצרי פארמה

אריזת מוצרי פארמה

שמירה על איכותם של מוצרים שונים מחייבת בחירה באריזה הנכונה. אריזת המוצר היא המאפשרת לשמור על הטריות שלו, להגן עליו ולמנוע פגיעה במוצר בעת השינוע. ללא אריזה ראויה, הלקוח יקבל לידיו מוצר פגום, ומכאן קצרה הדרך לפגיעה במוניטין של בית העסק. אריזה מתאימה נדרשת עבור כל מוצר, אך כאשר מדובר במוצרי פארמה, עולה חשיבותה של האריזה עוד יותר. במרבית המקרים מדובר במוצרים המיועדים לשימוש אישי או רפואי, ועל כן תהליך האריזה צריך להתבצע תוך הקפדה על כל פרט ופרט. על כך – במאמר הבא.

קרא עוד

אריזה אורגנית - קיים דבר כזה

אריזה אורגנית - קיים דבר כזה

אחד הטרנדים המובילים ביותר היום הוא הטרנד האורגני. המזון האורגני מיוצר על פי תקנים מחמירים, מתוך מטרה לספק לצרכנים חומרי גלם הנקיים מחומרי הדברה, מחומרי חיטוי ומחומרי דשן. מזון אורגני כולל גם הימנעות מכוונת מהנדסה גנטית, בהתבסס על ההנחה כי מזון המגודל באופן טבעי ובתנאים מיטביים, יהיה בריא הרבה יותר. רבים מתייחסים לכך כאל אופנה חולפת, אך כיום אין מדובר בטרנד בלבד, אלא בדרך חיים. על כן, הטיפול באריזה של חומרים אורגניים צריך להיות מדויק ומותאם לראיית העולם הכוללת שהיא חלק מהמוצר.

קרא עוד

מה זה אריזת פלופאק?

מה זה אריזת פלופאק?

בתחום האריזות, ישנו כלל אחד וברור – את האריזה יש להתאים במדויק למוצר. כלל זה תקף כמובן למוצרים רגישים ושבירים, אך הוא נכון במיוחד גם כאשר מדובר במוצרי מזון. אריזה מותאמת למוצר מאפשרת לוודא כי הלקוח יקבל לידיו מוצר במצב טוב, וכך יהיה ניתן לעודד אותו לרכוש מוצרים דומים גם בעתיד. אחד האמצעים המסייעים בהשגתה של מטרה זו, הן מכונות אריזה, ובפרט מכונת פלופאק. על טכנולוגיה זו, על יתרונותיה ועל אופן השימוש בה – במאמר הבא.


קרא עוד

אריזת מוצרי אלקטרוניקה

אריזת מוצרי אלקטרוניקה

אריזה איכותית המתאימה למוצר היא אחת הדרישות הבסיסיות מכל ספק המוכר מוצרים בחנות פיזית או בחנות וירטואלית. הדבר נכון במיוחד עבור מוצרי אלקטרוניקה שעלותם עשויה להיות גבוהה מאוד. ללא אריזה ראויה, הלקוח עלול לקבל לידיו מוצר שנפגם בתהליך השינוע, וכך תיפגע חוויית הרכישה שלו, כמו גם הנכונות שלו לחזור ולרכוש מוצרים נוספים מאותו הספק. אך כיום, תהליך האריזה הופך לפשוט ולבטוח הרבה יותר בזכות מכונות המאפשרות להרכיב את האריזה המושלמת עבור כל מוצר.


קרא עוד

מכונות מתקדמות דורשות אספקה של מארזים מותאמים אישית

מכונות מתקדמות דורשות אספקה של מארזים מותאמים אישית

מדי כמה זמן מתפרסמים נתוני מסחר ורכישה הנוגעים להרגלי הקנייה המשתנים. כל אלו מצביעים על מגמה ברורה לפיה חלק הולך וגדל מהרכישות מבוצעות באמצעות רשת האינטרנט. אך על מנת לוודא כי המוצרים שנקנו מגיעים לידי הלקוחות בשלום, יש צורך גם במכונות אריזה ראויות, ובמארזים המותאימים להן אישית. על כך במאמר הבא.

קרא עוד

לקחת שליטה על שרשרת האספקה

לקחת שליטה על שרשרת האספקה

כולנו רוצים להיות מסוגלים לחזות באופן המקסימלי את כל התקלות שעשויות לקרות בשרשרת האספקה. כולנו היינו רוצים לקבל כוחות על שיאפשרו לנו לחזות שינוי בביקוש, משלוחים שמתאחרים, סוגיות שונות הנוגעות לאיכות, את דפוסי מזג האוויר ואפילו את לוח הזמנים המפורט העתידי – את הדברים הללו אנחנו רוצים להיות מסוגלים לחזות, ולו כדי שנוכל לקבל החלטות טובות יותר ומודעות יותר כמנהלי מערך האספקה בחברה.

קרא עוד

אוטומציה - איך זה משפיע על תהליכי העבודה באריזה

אוטומציה - איך זה משפיע על תהליכי העבודה באריזה

תהליך השילוח והשינוע של מוצרים שונים הוא אחד התהליכים החשובים ביותר בעולם המסחר של ימינו. חלק גדול מן הרכישות מתבצע ברשת האינטרנט, ועל כן מלבד איכותו של המוצר חשובה גם שיטת האריזה שלו. אך אריזה איכותית אין משמעותה אריזה ידנית, וכיום תהליך האוטומציה עשוי לסייע בייעול קו האריזה והשילוח ולתרום לשביעות רצון הלקוחות.

 

קרא עוד

מכונות אריזה

מכונות אריזה

אחד הדברים החשובים בכל עסק, בין אם זה עסק גדול ובין אם זה עסק קטן, זה תהליך האריזה של המוצר. אין זה משנה אם מדובר במוצר אשר האריזה שלו היא מפלסטיק, קרטון, קופסת שימורים או כל חומר אחר. הרי ברור מאליו, שאם צרכן רוכש מוצר מסוים, הוא צריך לדעת שהוא מקבל מוצר אשר סגור היטב באופן הרמטי, נעול בצורה טובה ומדויקת.

קרא עוד

שלוש מגמות בתעשיית האריזות

שלוש מגמות בתעשיית האריזות

בשנים האחרונות עבר עולם המסחר שינוי נרחב, כשחלק גדול מהרכישות מבוצע באמצעות רשת האינטרנט. מכאן התחזקה חשיבותה של תעשיית האריזות, וכיום ניתן להצביע על שלוש מגמות עיקריות בתחום זה.

קרא עוד

קרטונר חצי אוטומטי

קרטונר חצי אוטומטי

תהליך אריזה נכון הוא כזה המבוצע במהירות וביעילות מבלי להתפשר על איכות האריזה ועל יכולתה להבטיח את שלמות המוצר. בעבר, עמדו לרשות בית העסק אפשרויות אריזה מוגבלות, אך כעת קיימות טכנלוגיות שונות וחדישות שיסייעו בשינוע מיטבי לשביעות רצונו של הלקוח.

קרא עוד

עוברים משרד איך לארוז?

עוברים משרד איך לארוז?

מעבר למשרד חדש הוא הכרח שמנהלים רבים אינם בטוחים כיצד להתמודד עמו. יחד עם זאת, כאשר התהליך מבוצע באופן מסודר ומבוקר תוך שימוש במכונות אריזה מתאימות, אין ממה לחשוש. להלן מדריך קצר.

 

קרא עוד

מציג תוצאות 1 - 25 מתוך 94
<<לדף הקודם1 2 3 4לדף הבא>>

Tivonet