מכונות אריזה

   

 

 מכונות אריזה אוטומטיות

 
 
  מכונת אריזה  

בעידן המודרני סחורות רבות, ובעיקר מוצרי מזון, עוברים קילומטרים רבים עד שהם מגיעים אל הצלחת שלנו. יתרה מכך, מוצרים רבים נהנים כיום מחיי מדף ארוכים בעשרות מונים מחיי המדף שהיו להם לפני שנים ספורות בלבד. אחת הסיבות לכך שהמוצרים יכולים להחזיק מעמד ולשמור על איכותם ותקינותם גם לאחר שעברו קילומטרים במשאיות, רכבות, אוניות ומטוסים וגם לאחר שעמדו על המדף בחנות או בבית ימים רבים היא האריזה באמצעות מכונות אריזה אוטומטיות.


האופן שבו אנו אורזים מוצרים הינו קריטי בשמירה על טריותם, תקינותם ואיכותם. אריזה נכונה של מוצרים מאפשרת לנו לצרוך מוצרי מזון שיובאו מחו"ל, מוצרי חלב מחלב שנחלב לפני שבועות, מוצרי בשר מבשר שנשחט לפני שבועות וחודשים, או כל מוצר מזון אחר שהוכן לפני ימים רבים. וכדי להבטיח אריזה נכונה יש להשתמש במכונות אריזה אוטומטיות מתאימות.
כשם שיש מגוון רחב של מוצרים בכלל ומוצרי מזון בפרט, כך ישנו מגוון רחב של מכונות אריזה. מכונות אריזה אוטומטיות מתוכננות ומיוצרות כך שיאפשרו אריזה אופטימלית של המוצרים שאותם הן נדרשות לארוז. כל מוצר דורש תנאי אריזה אחרים, ובהתאם ישנן מכונות אריזה שונות ושיטות אריזה שונות עבור כל סוג מוצר.

כך למשל ישנן מכונות אריזה המיועדות לאריזת מוצרים המיועדים לשימוש חוזר. מכונות אריזה אלו מיועדות בדרך כלל למוצרי מזון (כמו למשל לגבינה מגורדת) והן מכילות פס הדבקה חוזר, המאפשר לסגור את האריזה לאחר פתיחתה הראשונית ולאחסן את המוצר בצורה נאותה שתמשיך לשמור על טריותו. ישנן גם מכונות אריזה המבצעות אריזות ואקום ומיועדות למוצרי מזון החייבים להישמר באריזת ואקום, כמו למשל קפה.

לכל מוצר מזון יש תנאי אריזה ייחודיים שנועדו לשמור על איכותו לאורך זמן. לכן מכונות אריזה אוטומטיות לאריזת מוצרי בשר שונות ממכונות אריזה למזון יבש כמו פסטות ועוגיות. ולא רק מזון דורש אריזה אופטימלית באמצעות מכונות אריזה ייעודיות. גם ציוד רפואי, ציוד אלקטרוני, מוצרים קוסמטיים וכדומה דורשים אריזה בתנאים ייחודיים. גם מוצרים שאינם מזון עלולים להיפגם כתוצאה מחשיפה ללחות, ליובש, לקור או לחום. לכן קיים שוני גם בין מכונות אריזה לאריזת ציוד רפואי לבין מכונות אריזה לאריזת מוצרים אלקטרונים.

בחברת אילה-פק ישראל בע"מ תוכלו למצוא מכונות אריזה אוטומטיות לכל מוצר ולכל מטרה. ברשותנו מכונות אריזה ייעודיות לאריזה כל סוגי מוצרים: נוזלים, גרגירים ואבקות, בשר, גבינה, דגים, ממתקים, פסטות, מאפים, ממתקים וחטיפים, ציוד רפואי, כרטיסים לנייד, מגבונים ושאר מוצרים. בחברת אילה-פק תמצאו מכונות אריזה ממיטב החברות המובילות בתחום. עם מכונות האריזה שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שכל המוצרים שלכם יארזו בתנאים האופטימליים שיבטיחו את טריותם, איכותם ותקינותם לאורך זמן.


 

   

Tivonet