מכונות אריזה

   

 

 מכונות הדבקת תוויות ומדפסות

 
 
  מכונות הדבקה   רבים מהמוצרים הנמצאים במדפי החנויות, הם למעשה מוצרים מתוצרת חו"ל. יחד עם זאת, החוק הישראלי לא ממש עוסק במקום הייצור של המוצרים, כיוון שמה שחשוב מבחינת החוק, הוא שעל גבי המוצר יופיע כל המידע החיוני בעברית, שהיא השפה הרשמית של המדינה. מטרתו של חוק זה היא לאפשר מקסימום נגישות של מידע ללקוח (גם לאותו לקוח שאינו קורא אנגלית). מסיבה זו, חברות יבואניות רבות זקוקות למכונות הדבקה יעילות עבור כל האריזות הרלוונטיות. המדבקות הללו מהוות, למעשה, תרגום של התווית האנגלית.

מה נדרש ממכונות הדבקה

מכונת הדבקת תוויות מיועדת לבצע מגוון משימות ללא עיכובים מיותרים, וזאת על מנת שלא לגרום לאיחורים בהגעת המוצר למדפים. חשוב ביותר להדגיש שהדבקת המדבקות מבוצעת ברמת גימור גבוהה, ולא תפגע בחזות המוצר. אם מכונות ההדבקה מיישמות את המדבקות על גבי המוצר בצורה לא אסתטית, לא ניתן יהיה להפיק ממנו את מלוא הרווח, שכן הלקוחות קונים קודם כל עם העיניים. אכן, למראה ולחזות יש השפעה רבה.
בהשוואה להדבקה ידנית, מכונות הדבקה מבצעות את העבודה בצורה מהירה ויעילה, ולא פחות חשוב - בצורה מדויקת. ללא מכונות הדבקת תוויות טובות, כל תהליך העברת המוצר אל המדפים יתעכב ללא סיבה מיוחדת. ישנן הדבקות כה איכותיות, עד שלעתים כמעט לא ניתן לראות שיושמה מדבקה על גבי המוצר.

מכונות הדבקה זה אילה-פק

חברת אילה-פק מספקת לכם את מכונות ההדבקה הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק. ניתן להתאים מכונת הדבקת תוויות לכל צורך ודרישה, כך שתבצע את תפקידה על הצד הטוב ביותר. אנו מציעים מכונות הדבקה המיישמות מדבקות על גבי אריזות הקרטון, לצד מכונות הדבקה המבצעות את העבודה על גבי אריזת המוצר עצמו.
מכונות הדבקת תוויות מיועדות לא רק ליבואנים, שצריכים להוסיף מדבקות בעברית על גבי המוצרים שלהם, אלא גם לחברות יצרניות המשווקות את מוצריהן בארץ. סוגי המוצרים יכולים להיות שונים ומגוונים - החל ממוצרי מזון, דרך מוצרי טואלטיקה ועד מוצרי אלקטרוניקה וחשמל. כל מוצר שתבחרו עבר בשלב זה או אחר בשרשרת הייצור דרך מכונות הדבקה.

מכונות הדבקה יד שנייה

בחברת אילה-פק ניתן להשיג גם מכונות הדבקת תוויות מיד שנייה ובמצב מעולה. כך ניתן לחסוך עלויות מיותרות ברכישת מכונות הדבקה חדשות, שעלותן עלולה להרקיע שחקים. כל עוד רוכשים מכונת הדבקה איכותית, המבצעת את העבודה בצורה מוקפדת ותקינה, אין שום סיבה לא לרכוש מכונה משומשת.
הדבר החשוב באמת הוא לרכוש מוצר שמגיע מיצרן טוב, וחברת אילה-פק מקפידה על שיווק ועל מכירה של מוצרים ממיטב היצרנים בתחום. אז אם אתם מחפשים מכונות הדבקה איכותיות, אנו הכתובת שלכם.
 

   

Tivonet